Historia

Firma İleri Kalıpçılık powstała w 1985 roku jako mały warsztat. W 2002 r. rozpoczęto produkcję systemów okiennych i drzwiowych pod marką Vorne. Obecnie produkcja systemów okuć odbywa się w nowoczesnej fabryce obejmującej hale o powierzchni 36 000 m2 i plac liczący 50 000 m2.

W 2013 r. nazwa firmy została zmieniona na İleri Pencere ve Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret AŞ.

Vorne jest dzisiaj jedną z największych inwestycji przemysłowych w Turcji. Z wykorzystaniem zaawansowanych technologii firma wytwarza światowej klasy produkty na rynek turecki oraz do ponad 40 innych krajów, w zakładzie w Hadımköy (prowincja Stambuł).

Osiągnięcia marki Vorne potwierdzają liczne nagrody. Należą do nich między innymi: Nagroda za Wysokie Wyniki w Eksporcie oraz przyznanie firmie tytułu „Gwiazdy Eksportu” — wyróżnienie przyznawane przez Stambulskie Stowarzyszenie Eksporterów Minerałów i Metali. Stanowią one potwierdzenie wielkich dokonań firmy i są impulsem działań zmierzających do wyznaczania oraz realizowania nowych celów.

 Vorne osiąga założone sobie cele działając w oparciu o koncepcję Team Insight. Firma prowadzi szeroką kampanię, by stać się marką znaną na całym świecie, poprzez wdrażanie nowoczesnych technologii, dynamiczny rozwój i ciągłe szkolenie swoich pracowników, a także nieustanne doskonalenie procesów projektowania, produkcji oraz prezentacji.