VORNE — w drodze do sukcesu

WYWIAD z przedstawicielem Firmy 

Branża stolarki ma swoją dużą dynamikę, jedni eksportują, drudzy importują, jedne firmy są bardziej, inne mniej innowacyjne. Każda z firm poszukuje swojego miejsca i klienta, poszukuje także nowych grup, systemów, możliwości. Właśnie nadarza się okazja do poznania nowej firmy na rynku okien i drzwi w Polsce, to jest duża i znacząca firma, tym bardziej trzeba wziąć jej ofertę pod uwagę. Mieliśmy udział w porozmawiać z przedstawicielem tej firmy i wiemy, że ich propozycja produktu trafia na podatny grunt. Warto więc przeczytać i przeczytać nasz wywiad.

Grzegorz Cendrowski: Witamy bardzo serdecznie. Gościmy dzisiaj w firmie, która może wiele zmienić na naszym rynku stolarki, szczególnie w okuciach.

Nazywam się  Taras Tlumatskyy (na zdjeciu po prawej) i  chcę państwu po krótkiej grupie naszych głównych ofert. Jestem reprezentantem Vorne Polska i działam tutaj jako przedstawiciel tureckiej marki VORNE.

GC: Proszę opowiedzieć w kilku słowach historii firmy VORNE. Od jak dawna działa na rynku polskim?
TT: Działamy w Polsce od początku obecnej roku (2017), założyliśmy tutaj spółkę córkę. Za nami już procedury organizacyjne bez których sprawna współpraca z klientami nie była przez możliwa. Naturalnie, że pierwszy krokiem były działania marketingowe. Zależnie nam na tym, aby jak najszerszą grupę odbiorców dowiedziała się o naszym istnieniu. Używaj, ku naszemu zdziwieniu, nawet w pierwszych grupach działań odwiedzanych przez wielu klientów, takich, którzy słyszeli o nasci čiči połyskłypłybły ołas Jeśli chodzi o sytuację obecną, to jesteśmy w aktywnym etapie przygotowania się do sezonu 2018 oraz wstępu na rynek polski już zamknięty krokiem.

GC: Dobrze, może chodzi o firmy VORNE, to może kilka słów więcej. Z tego co nam wiadomo, to firma turecka z zawartymi kapitałem. Ile ma fabryk, ile osób zatrudnia?
TT: VORNE to nowoczesna firma. Powstała w 1985 roku jako mały zakad produkcyjny okucia. Właściciel miał duże doświadczenie w produkcji matryc. Historia jest bardzo interesująca. Właściciel dostał zlecenia przygotowania matryc dla produkowania okuć od niemieckiej firmy. Po roku, kiedy zlecenie było już wykonane, sytuacja zleceniodawcy zmieniająca się i projekt został wycofany. To było przełomowe wydarzenie w firmie. Założyciel firmy Vorne udoskonalił gotowy produkt wedle swojej wiedzy i zaczął sam produkować okucia.

GC: W takim razie możesz wybrać, że znał je od podstaw?
TT: Oczywiście. Niestety założyciel firmy już nie żyje, ale to był fantastyczny człowiek. Z każdego każdego w firmie. Już od początku istnienia strategii Vorne został przygotowany na innowacyjne produkty o wysokiej jakości, co jak możemy zauważyć, zostało potwierdzone sukcesem Vorne. Potwierdzenie jest to, obe obecnie Vorne jest jedną z największych inwestycji przemysłowych w Turcji. Z wykorzystaniem zaawansowanej technologii firmy wytwarza główne klasy produktów. Działamy na liście Ameryki Południowej, Azji, Afryki, Europy Wschodniej, W? Och, Rumunii, Rosji? og? lnie w ponad 40 krajach. W naszej fabryce pracuje ponad 500 os? Torba? Wny zakład produkcyjny obejmuje powierzchnię o powierzchni 36 000 m2 i plac liczący 50 000 m2.

GC: Konkurencja w okuciach jest duża, na rynku dominują firmy niemieckie. Jak chcecie się Państwo wyróżnić i zrobić kogo zamierzacie uwzględnić?
TT: Każdy rynek jest inny, ale na każdym rynku jest konkurencyjna. Mamy duże doświadczenie w zdobywaniu rynków. Jak już mówiłem, w tej chwili sprzedajemy swoje produkty w ponad czterdziestu krajach na świecie iw różnych różnych. Na każdym z tych rynków odnieśliśmy sukces. Wiadomości, że każdy rynek jest inny i każdy wymaga innej metody. Jasna rzecz, przed wejściem do Polski śbadalimy rynek, konkurentów i jakie jak obecnie wygląda sytuacja. Wiemy, czego chcesz i czego od nas oczekują polscy producenci okien.

GC: Rozumiem, że macie Państwo Należy skorzystać z pomocy klienta i konsumenta stolarki?
TT: Oczywiście. Polski rynek działa na różnych rynkach świata, wiec możemy obserwować polską analizę na całym świecie. Wiemy na czym im zależy. To, że dopiero teraz pojawiliśmy się na polskim rynku, nie oznacza, że ​​wcześniej o nim nie wiedzieliśmy. W tej chwili wyprodukowaliśmy nowy produkt, dopracowane okucia pod nazwą VNG, czyli Vorne Next Generation, który jest jak najbardziej dostosowany do rynku zakupów, wchodzimy z nim na rynek pol Dla wielu producentów okien będzie na dobrym rozwiązaniu.

GC: Czy produkty i systemy dostępne przez firmy Vorne mają badania i certyfikaty dopuszczające do stosowania w UE? Póki co Turcja nie jest w UE, ale działa bardzo aktywnie na rynku użytkowania?
TT: Oczywiście, podejmujemy w tym kierunku wielu działań. W fabryce założono laboratorium, w którym testujemy wszystkie okucia, które wychodzą z produkcji. Polega to na tym, że losowo wybieramy okucia, montujemy je w oknach i odtwarzaj sięNa podstawie wyników naszych badań uzyskaliśmy certyfikaty jakości. Mamy certyfikat jakości Rosenheim’u i innych firm organizacji. Na każdym rynku, na którym działamy wymaga się certyfikacji naszej produkcji. Każdy producent, który chce uzyskać certyfikat na swoje okno, wie, źe to coś kosztuje.Ze swojej strony możemy zaproponować producentom taki projekt, że moje ofertymy, że z naszymi okuciami, producent oknem certyfikatu jakości, obojętnie w jakimkolwiek.

GC: To bardzo ważna informacja, przydatna szczególnie w kontekście zdobywania nowych rynków. Firma Vorne działa już jakiś czas w Polsce. Jaką macierzą Państwo opinii i jakie doświadczenie z polskimi klientami?
TT: Polski rynek rozwija się bardzo dynamicznie. Każdy z producentów poszukuje różnych systemów, nowości, chce ulepszyć swoją zawartość. Mamy dla nich dobre propozycje współpracy. Wybór naszej firmy do pewny krok w drodze do sukcesu każdej informacji.

GC: Praktycznie każda z firm, działająca na rynku produktów i produktów w różnych kategoriach: systemy, produkty ekonomiczne, produkty premium. Czy Państwa produkty i systemy są konkurencyjne i jakie są pozytywne pozytywnie zaskoczyć potencjalnego klienta?
TT: Nie mamy serii produktów dla biednych czy bogatych. Mamy jeden produkt, który spełnia wszystkie wymagania wymagane przez rynek i jego użytkowników. Przez to, firma firma inwestuje w różne projekty technologiczne i nowe rozwiązania, dostępne są połączenia o bardzo wysokiej jakości i najlepsze ceny.

GC: Czy planujecie Państwo przygotować się logistycznie na większą sprzedaż, na dużą ekspansję na rynku polskim?
TT: Hasło naszej firmy do: zawsze patrzymy w przyszłość. Tym właśnie staramy się kierować, wszystkie działania, które wiążą się z nastawieniem na przyszłość i rozwój. Odległość między polską a Turcją w obliczeniach czasu nie stanowi problemu. Vorne posiada swoje ciężarówki i swoje rozwiązania logistyczne, które łączą się z innymi Państwach. Mamy w Polsce magazyn zaopatrzony w produkty, dlatego zamówienie możemy dostarczyć klientom wymagającym na następny dzień.

GC: Wiemy, że będziecie Państwo na XIX Konwencie Stolarki w Sandomierzu w dniach 7-8 grudnia, czy przygotowaliście Państwo jakąś specjalną niespodziankę? Po raz pierwszy pokażecie ciężarówkę wyposażoną w Państwa okucia?
TT: Z zastrzeżeniem uwzględnienia naszej firmy i produktu, będzie możliwość rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. W ramach projektu tzw. VORNE MOBILE — będzie ciężko, na stronie jest ekspozycja okienna z używanymi urządzeniami, przeznaczonymi na sprzedaż w Polsce. Można wejść na pokład, zobaczyć jak działa system — dotknąć, sprawdzić, odczuć. Istnieje możliwość wyboru auta do Państwa firmy i przetestowania naszego produktu.

GC: Kolejne pytanie dotyczy dużych, przeszklonych drzwi HST.Jakie macie państwo rozwiązania?

TT: Oczywiście, mamy w swojej ofercie takie rozwiązania. Są to systemy uchylno-przesuwne, harmonijkowe i slider. Każdy z dostępnych systemów pozwala komfortowo wyjść na balkon, taras czy ogródek, maksymalnie powiększając przestrzeń. Dzięki wielu osobom badanym, możesz się nazywać wyeliminować błędy i uzyskać systemy, które sprawdzają się w wielu użytecznych zastosowaniach, a także możesz korzystać z tej samej

GC: A jak określiłby Pan jednym zdaniem opinii VORNE? Może być to Państwa wizja lub motto działania?

TT: Odnosimy sukces, kiedy wszyscy klienci są zadowoleni.Wszystkie nasze rozwiązania, aby zaoferować coś innego, coś, co nie jest na rynku Nasze hasło: VORNE TO INNOWACYJNE ROZWIĄZANE DO DRODES. DRO. Jestem pewny, że udowodnimy to klientom, którzy dodatkowo korzystają z nas 10 lat gwarancji na nasze produkty. Priorytetem dla nas jest zapewnienie stale rosnącej satysfakcji klientów klienci poprzez utrzymanie wysokiej pozycji marki Vorne, która jest już rozpoznawalna na wszechekichuötuétuétuétuétuétuétuétu

GC: Jakie są wartości firmy?
TT: Priorytetem naszej firmy jest uczciwość oraz otwarcie na ciągły rozwój. Doceniamy każdego klienta. Dostępne tego, Vorne zapewnia ciągłą obsługę i monitorowanie stanu zasobów naturalnych poprzez ograniczenie zużycia energii i składników. VORNE również docenia swoich pracowników, organizuj szkolenia, aby pracowników mogli jak najlepiej korzystać z pracy. Wszyscy są równi, obejmują od pracownika produkcji czy menadżer. Zwiększamy zaufanie naszych pracowników, dbając o ich bezpieczeństwo i stale minimalizując liczbę wypadków podczas pracy. Oczywiście spis wartości może kontynuować jeszcze bardzo długo.

GC : Gratulacje! Rozumiem, że Twoje doświadczenie będzie owocować i pobierać dane Pan spółek VORNE na salony rynku polskiego.

Taras Tlumatskyy:
Dziękuję bardzo, nie mam żadnych wątpliwości, że tak i będę. Do zobaczenia na Konwencie w Sandomierzu.

Grzegorz Cendrowski: Dziękuję bardzo i do zobaczenia!