O nas

Rozpoczęta w 1985 roku jako mały warsztat, İleri Moulding rozpoczęła produkcję w 2002 roku z marką Vorne w systemach okiennych i drzwiowych w swoim obiekcie o powierzchni 50.000m2 otwartej i 36.000m2 zamkniętej. Nazwa handlowa firmy została zmieniona na İleri Pencere ve Kapı Sistemleri Sanayi ve Ticaret AŞ w 2013 roku.

Dziś Vorne stało się jedną z największych krajowych inwestycji kapitałowych. Produkuje według światowych standardów w swojej nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie fabryce w Hadımköy w Stambule na ponad 40 rynków w Turcji i za granicą.

Osiągnięcia Vorne zostały również docenione nagrodami. Nagrody takie jak “Export Performance Award” oraz nagrody “Stars of Export” przyznawane przez Istanbul Mineral and Metals Exporters’ Association są dla Vorne siłą napędową do wyznaczania sobie nowych celów.

Działając w oparciu o “podejście zespołowe” na drodze do realizacji swoich celów, Vorne nadal pewnie zmierza w kierunku stania się marką rozpoznawalną na całym świecie, łącząc swoje możliwości technologiczne w zakresie projektowania, produkcji i procesów prezentacji z dynamizmem i ciągłym rozwojem swoich pracowników.